Două fete, de 11 și 15 ani, au ajuns, joi după-amiază, la Unitatea de Primiri Urgențe din Oradea, după ce au fost rănite în două accidente produse în județul Bihor. Cele două cazuri au ajuns în același timp în atenția medicilor UPU SMURD. Potrivit șefului UPU SMURD Bihor, dr. Hadrian Borcea, prima victimă este o … Continuă lectura Două copile, de 11 și 15 ani, au ajuns la spital după accidente produse la câteva secunde distanță în Bihor
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba